Strony internetowe

Bez nich ani rusz

Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju strony internetowe niezbędne do prowadzenia Twojego biznesu online.

Strona/wizytówka firmowa

Jeśli chcesz pokazać się i zaistnieć w Internecie musisz mieć przynajmniej stronę wizytówkę. Coraz więcej ludzi szuka informacji o Twoich usługach właśnie przez Internet. Do tego celu możemy przygotować dla Ciebie stronę firmową, bądź stronę wizytówkę. W zależności od szeregu czynników jesteśmy w stanie dobrać takie rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby a przy tym nie przekroczy przeznaczonego budżetu. Strona taka jest tania w uruchomieniu i utrzymaniu.

Squeezepage

Strona typu squeezepage służy tylko i wyłącznie do pozyskiwania adresów email Twoich potencjalnych klientów. Składa się zazwyczaj z nagłówka, formularza, ewentualnie krótkiego opisu i/lub materiału wideo. Z naszej strony otrzymujesz gotowe rozwiązania, które mogą być wdrożone do Twojej strony firmowej, uruchomione pod wybraną domeną lub na dowolnym serwerze.

Landing page

Ten typ strony różni się od squeezepage tym, że zawiera ona ofertę Twojego produktu czy usługi. Ma ona za zadanie pozyskać dane kontaktowe i nie tylko, osoby zainteresowanej, np. kredytem, czy innym produktem. Co pozwala na nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem. Szablony landingpage możemy dla Ciebie wykonać w dowolnym momencie współpracy jako moduł do posiadanej u nas strony lub wgrać taki szablon na wskazany przez Ciebie serwer, ewentualnie zaproponować inne rozwiązanie, zależne od Twoich indywidualnych potrzeb.

Strona firmowa / prywatna

Strona firmowa, w zależności od rozbudowania i potrzebnych modułów to rozwiązanie troszkę droższe, ale nie zawsze. Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz indywidualnej szaty graficznej. Czy masz już gotowe logo swojej firmy. Czy skorzystasz z dostępnych u nas rozwiązań, czy raczej będziesz chciał coś dedykowanego. Cena zależy również od tego gdzie tę stronę będziesz chciał umieścić. Czy będzie to twój serwer czy nasz. Wypracowane rozwiązania, które możemy zaproponować na pewno pozwolą zaoszczędzić dużo pieniędzy, a bardziej wymagający klienci nie będą zawiedzeni.

Portal społecznościowy

Oprogramowanie portalu społecznościowego tworzymy na indywidualne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać każdy państwa pomysł. Cenę takiego rozwiązania ustalamy indywidualnie po rozeznaniu się w potrzebach i wymaganiach co do takiego portalu.

Blog

Możemy uruchomić dla Ciebie blog, na twoim bądź naszym serwerze, stosując różne rozwiązania, np. system blogowy wordpress, bądź też VirgoCMS z modułem bloga w wybranej wersji graficznej lub inne rozwiązanie w zależności od celu jak masz planując jego uruchomienie.

Nie od dziś wiadomo, że posidanie bloga ułatwia budowę marki i sprzedaż usług, dlatego warto posiadać takie rozwiązanie, obok strony firmowej czy portalu.

System CMS

Do stron firmowych, squeezepage, landingpage i innych na życzenie klienta dołączamy system zarządzania treścią stron, dla łatwiejszej i szybszej edycji treści oraz kontroli nad procesem zamówień.

Aplikacje dedykowane

Dla klientów, którzy potrzebują dedykowanego rozwiązania, które zautomatyzuje procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie oferujemy projekt, wykonanie, wdrożenie i szkolenia z zakresu powstałego rozwiązania. W rozsądnej cenie możemy stworzyć dla Ciebie dowolną aplikację internetową.

Tanie strony abonamentowe

Jeśli duży koszt wykonania strony stanowi dla Ciebie przeszkodę, możesz skorzystać z płatności za stronę w postaci abonamentu oraz gotowych wersji graficznych dostępnych w autorskim systemie VirgoCMS. Dodatkową korzyścią oprócz szeregu innych, które przedstawimy Ci na spotkaniu jest fakt, że taka strona może stanowić dla Twojej firmy źródło dodatkowego dochodu, o czym również możesz dowiedzieć się od nas w czasie rozmowy.

Dowiedz się o nowościach przed konkurencją!