O firmie

Pracujemy na wspólny sukces

Nie znajdziesz drugiej takiej firmy. Nie znajdziesz takich rozwiązań. Nie spotkasz się z takim podejściem.

Po prostu skontaktuj się z nami :)

Wizja

Nasza wizja sięga bardzo daleko. Dlatego też nie chcąc zdradzać szczegółów możemy powiedzieć tylko tyle, że dla naszych klientów możemy zrobić dużo więcej. A wszystko dzięki pasji i chęci pomagania innym. To dla Was drodzy Klienci Tworzymy rozwiązania, które zautomatyzują Twój biznes, pozwolą Wam zaistnieć w Internecie, obniżyć koszty obsługi stron i jeszcze na tym zarobić. Nasza wizja odnośnie tego ostatniego jest ograniczona tylko naszą wyobrażnią.

Misja

Naszą misją jest profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań IT dla biznesu w charakterze stron internetowych. Na podstawie naszego kilkuletniego doświadczenia chcemy doradzać naszym klientom, aby nie tylko pozyskiwali więcej klientów, ale również mieli możliwość obniżyć koszty obsługi internetowej części swojego biznesu przez zastosowanie odpowiednio dobranych rozwiązać oraz dzięki ich unikalnym możliwościom co może przynieść dodatkowe korzyści finansowe.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w licznych projektach realizowanych dla klientów z całej Polski. Tworzymy rozwiązania na bazie takich technologii jak PHP, CakePHP, Kohana Framework, Wordpress, PrestaShop, Soteshop, VIrgoCMS, jQuery, JavaScript, MySQL i innych.

Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć rozwiązania dostosowane do urządzeń mobilnych, telefonów, tabletów, laptopów i większych ekranów. Zgodnie ze standardami tworzymy strony internetowe i inne aplikacje. Wszystko maksymalnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek jak również usability.

Pasja

To co robimy, robimy z pasją. Efekty naszej pracy możesz zobaczyć w portfolio. Lubimy patrzeć na efekty swojej pracy i cieszy nas jeśli przyczyniamy się do rozwoju Twojego biznesu, dlatego też w rozwiązania wytwarzane dla Ciebie wkładamy całą pasję, wiedzę i doświadczenie, ponieważ Twój sukces jest również naszym sukcesem.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli masz ciekawy pomysł, produkt, lub usługę, i widzisz jakiś sposób dzięki któremu możemy nawiązać współpracę nie wahaj się i poinformuj nas o tym. Każdego traktujemy indywidualnie i rozważymy każdą rozsądną propozycję.

Dowiedz się o nowościach przed konkurencją!