FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Ogólne

 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ cena strony zależy od wielu czynników, w tym od technologii, zastosowanych rozwiązań, rozbudowania strony, niezbędnych modułów, itp. Abyśmy mogli wycenić Twoją stronę www musimy wiedzieć czego potrzebujesz, co chcesz dzięki niej osiągnąć oraz jaki budżet na nią przeznaczyć. Wtedy dopiero możemy przedstawić propozycje rozwiązań i ceny z nimi związane.
 • Czy możemy liczyć na opiekę techniczną?

  Jak najbardziej. Nie pozostawiamy klienta samego sobie. W zależności od wybranych rozwiązań oferujemy darmową lub dodatkowo płatną opiekę techniczną. A nawet darmowe usługi aktualizacji oraz zawsze darmowe naprawy błędów.
 • Czy można posiadać u was stronę bez żadnych opłat?

  Istnieje taka możliwość, a wynika ona z faktu zarabiania w programie partnerskim. Drugim sposobem są indywidualne warunki współpracy co również skutkuje darmowym utrzymaniem strony. Trzecim natomiast sposobem jest odroczenie opłat pierwszorocznych na indywidualnych warunkach. Szczegóły u naszych doradców.

Domeny i Hosting

 • Czy cena hostingu i domeny jest wliczona w cenę strony internetowej?

  Domena, o ile my ją rejestrujemy, oraz hosting, czyli utrzymanie strony na naszym serwerze zawsze wchodzi w cenę wykonania strony, chyba że ustalono inaczej.
 • Czy możecie dla nas zarejestrować domenę?

  Tak. Z reguły robimy to zawsze jeśli klient jeszcze jej nie posiada. Domena jest darmowa przez pierwszy rok. Potem płatna razem z hostingiem co roku w wybranym abonamencie.
 • Czy strona internetowa może być na naszym serwerze?

  Tak może. Jednak jej opieka techniczna będzie droższa, a koszt wykonania strony również. Nie wszystkie nasze rozwiązania umożliwiają hostowanie ich na serwerach klientów. Na Wasze jednak życzenie dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

Panel zarządzania stroną

 • Czy będę mógł samodzielnie zmieniać treści na stronie?

  Tak, jeśli tylko zostanie to określone w wymaganiach co do strony. Edycja treści jest bardzo prosta i sprowadza się do edycji tekstu jak w popularnych edytorach tekstu.

Dowiedz się o nowościach przed konkurencją!