Aplikacje dedykowane

Specjalnie dla Twojego biznesu
  • Start
  • /
  • Aplikacje dedykowane

Jeśli w Twoim biznesie potrzebujesz rozwiązań dostosowanych do Twojej firmy, możemy pomóc. Stworzymy dla Ciebie każde oprogramowanie, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby zuatomatyzować Twój biznes i wprowadzić go na wyższy poziom. Zobacz poniżej co możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli czegoś nie wymieniliśmy to nie znaczy, że nie da się tego zrobić. "Nie da się" w naszym słowniku nie istnieje!

Systemy CRM

Odpowiednia aplikacja dbająca o relacje z klientami może przyczynić się do poprawy kontaktów handlowych, większej elastyczności, lepszej obsługi klienta czy zwiększonej sprzedaży krzyżowej (cross selling) oraz rozszerzonej (upselling). Informacje, na podstawie których podejmowane są kluczowe decyzje mogą stać się szybko i łatwo dostępne, a profilowanie klientów pozwoli prowadzić lepszy i stargetowany marketing.

Sklepy internetowe

Jeżeli planujesz uruchomienie sprzedaży przez Internet, ważna okaże się decyzja o wyborze lub zaprojektowaniu odpwiedniego oprogoramowania. Pomożemy Ci dobrać oprogramowanie spełniające Twoje wymagania lub stworzymy dedykowany sklep oraz zajmiemy się jego opieką techniczną.  

Systemy Marketingowe

Pomożemy w wyborze systemu do marketingu lub zaprojektujemy i wdrożymy system odpowiadający celom biznesowych przyświecającym twojej działalności. Możemy wykorzystać dostępne rozwiązania i indywidualnie je dostosować lub stworzyć odpowiednie narzędzia od podstaw.

Programy Partnerskie

Dodatkowym atutem twojej firmy może być oferta programu partnerskiego, dzięki któremu możesz stworzyć sieć partnerów, którzy pomogą promować twój produkt lub usługi. Możemy dla Ciebie zrealizować system obsługi takiego programu partnerskiego, abyś mógł zwiększać zyski i liczbę zadowolonych klientów. Jeśli już podjąłeś decyzję i chcesz stworzyć taki program partnerski - to dobrze trafiłeś - wspólnie go dla Ciebie zaprojektujemy.

Dowiedz się o nowościach przed konkurencją!